Reference - T-Power.cz

Reference

Přečtěte si zkušenosti našich zákazníků.

 

 

 

 

Jsme rodina dva dospělí a čtyři děti. Bydlíme v rodiném domě z 50 let kde dosáhnout nějakých úspor je opravdu nadlidský úkol. Byla nám doporučena firma z Prahy T-Power která nabízí úspory v energiích a teplu. Přijeli, vyslechli nás a naše potřeby, navrhli systém, vyřídili financování, namontovali a spustili. Neměli jsme s našimi úsporami žádné starosti a během několika týdnů od první návštěvy profesionálů z T-Power jsme začali skutečně šetřit měsíční výdaje. U nás ty úspory dělají 36 tisíc ročně a to je opravdu znát. T-Power můžeme jen doporučit.

manželé Sehnalovi Jirny

Pomohli jste mi automatizovat napájení kravína pomocí panelů a čerpadla. T-Power doporučuji pro rychlou a kvalitně provedenou práci.

Jiří Drábek, chovatel dobytka Vysočina

Vaše fotovoltaické tašky jsou pěkné a výkonné, již několik měsíců je testuji a zatím mne velmi překvapují svým stabilním výkonem. Blahopřeji k takovému výrobku.

Judr. Václav Matějka CSc

Na panelech se nám usadila vrstva pilu a my nevěděli co s tím dělat. Zavolali jsme do T-Power. Oni se o vše postarali, panely vyčistili a zkontrolovali elektrárnu a její nastavení. Už zase vyrábíme a T-Power , děkujeme 🙂

Dagmar Svobodová, Lipno

Přestal mi fungovat měnič Fronius, tak jsem zavolal do autorizovaného servisu Fronius T-Power. Během hodiny byl u nás jejich technik. Vyměnil vadnou desku střídače a elektrárna opět začala vyrábět elektřinu. Celá doba od nahlášení závady po opravu a opětovné spuštění nepřesáhla 5 hodin. Tímto děkuji servisnímu technikovi z T-Power.

Jiří Uhlíř, Šumava

Kroupy mi rozbily skla na panelech, v T-Power mi pomohli a panely opravili. Děkuju.

Adam Zajíc, Zlín

Rychlé, kvalitní jednání a konání.

Jan Černý, Praha

My děkovaly panu Čermakovi a jecho firme za dobrou praci na našem domu v Karlovych varech.

Alexey a Dina Azarov, Rusko

Na naší chalupě v Krkonoších jsme se po 35 letech dopracovali díky T-Power k úplné samostatnosti v elektřině a topení. T-Power nám nabídl řešení ve kterém si sami vyrobíme elektřinu a teplo na chalupě. To vše v jakémkoliv ročním období. Děkujeme pánům z T-Power za rychlou a dokonalou souhru jejich postupů a práce, které nás nijak neomezovali.

Manželé Slámovi, Praha a Krkonoše

S panem Čermákem se znám již 20 let. Každý jeho produkt je špičkový. Obchod s ním má vždy něco navíc.

Karel Dvořák, Tábor

Jestli hledáte skutečné profesionály v obnovitelných zdrojích, obraťte se na T-Power. S jejich službami jsme hodně spokojeni. Nápady, inovativní řešení, dokonalý servis, rychlá montáž a fungující elektrárna. Lze jen doporučit.

Ing. Radka Kadlecová, Libeň

Rychlá a kvalitní montáž včetně celého servisu, T-Power doporučuji.

Jan Beran, Praha Letňany

Obdivujeme propracovanou péči o zákazníka kterou nám zákazníkům věnuje T-Power. Děkujeme za profesionální služby,

Vaši Trávníčkovi z Prahy Stodůlek

Provozuji na svém domě elektrárnu která má ještě výkupní cenu. Dlouho jsem hledala solidní firmu, která se mi o mou elektrárnu bude starat. T-Power mi nabídli slušné podmínky. O mou elektrárnu se starají již druhým rokem a všechno skvěle funguje.

Ing. Jana Sládková, Krušné hory

Hledal jsem solidní firmu, která dovede vyřídit dotace. T-Power za mne dotace vyřídil a o vše se postarali.

Jan Suchoň, Litoměřice

Chtěl jsem rozšířit fotovoltaický systém. Oslovil jsem firmu T- Power. Nabídli mi baterky, slušnou cenu a tak jsem to vzal. Se systémem jsme velmi spokojeni, doporučuji všem.

Pavel Semerád, Praha 5

Bydlíme v paneláku na pražském sídlišti. Bylo nám líto že nemáme střechu abychom si zajistili úspory třeba v ohřevu vody. T- Power nám namontoval fotovoltaickou výplň na zábradlí. Ohříváme vodu ze slunce bez nákladů. Ročně s pomocí T- Power šetříme 10000,- korun.

Jindra a Michal Sedláčkovi, Praha 13

Ohříváme vodu pomocí sluníčka. Zařízení dodala a namontovala T- Power. Jsme moc spokojeni.

Bílkovi, Ústí nad Labem

V prosinci 2016 jsem si udělal radost a koupil jsem si Teslu model S. Dostal jsem kladné reference na společnost T-Power . Líbili se mi jejich nabíjecí stanice a domluvili jsme se na montáži jejich nabíjecí stanice u mne v garáži. Druhý den mi jejich zástupce přivezl nabídku která se mi líbila. Nabídli mi fotovoltaiku, baterie a nabíječku na auto za férovou cenu. Vysvětlili mi jak to pracuje, co ušetřím. Neváhal jsem a domluvili jsme se.

Dnes mi Teslu nabíjí slunce a já jezdím bez nákladů. Systém funguje přesně podle mých představ.

Samotná realizace byla velmi rychlá a mne nesebrala žádný čas. Pracovníci od T-power se o vše postarali. T- Power doporučuji.

Ing. Kolafa, Šestajovice

Řešili jsme ve firmě úspory. Trh nás nutí neustále snižovat cenu a my neustále hledáme rezervy. Dostala se nám do ruky nabídky T-Power z Prahy a jako firma, která je také z Prahy jsme se s nimi zkontaktovali.

Zaznamenali si každý detail našich zvyklostí ve výrobě a našich potřeb.

Do týdne jsme měli na stole nabídku s řešením. Upřímně, čekali jsme že to bude drahé, nebylo nízká cena nás překvapila.

V T-Power se nám začali věnovat a pomohli nám s celým postupem vyřízením dotace. Výsledek je takový, že jsme dostali 60% prostředků na zařízení, denně při výrobě šetříme náklady a zvedla se nám naše marže.

T-Power je jasná volba i do dalších úspor které chystáme.

zámečnictví Raušer, Praha

Letos mi bylo 74 a když jsem uviděl ty mladíky z T-Power dostal jsem strach že to bude další z řady firem co berou každého. Pánové mne mile překvapili, byly samý vtip a práce jim šla od ruky.

Během dopoledne namontovali celý zařízení o výkonu 3 kW na střechu. Vše je čisté a moje přísná paní si jejich práci také chválí.

Rodina Novotných, Rudná

Jestli hledáte kompromis tak se neobracejte na Silver Planet. Oni neumí dělat kompromisy, jsou to skuteční profesionálové v panelech. Vše funguje jak slíbí, jsem s jejich řešením spokojený.

Hezký den, Vlach, Jeseník

Pan Čermák a jeho firma nám montovali jejich tašky na naši chalupu u Mayen. Jak jsme uviděli hotovou střechu, tak jsme se do ní zamilovali. Jednoduchý a krásný povrch. Jsme naprosto spokojeni a vřele firmu pana Čermáka můžeme doporučit.

Andrea Brennen, Dortmund

Kamarád mi před 8 lety namontoval na střechu panely které vyrobí elektriku. Po 5 letech mi panely začali bělat a přestali vyrábět elektriku jako na začátku. Tenkrát jsme panely kupovali na internetu a dnes ten obchod již neexistuje.

Loni jsem se obrátil na pana Čermáka z T-Power jestli by mi poradil co s tím.Pan Čermák mi neporadil, byl jsem z jeho odpovědi několik dní dost zklamaný. Řekl mi panely sundat a vyměnit.

Nakonec jsem mu zase zavolal a přijal jsem jeho nabídku. Pan Čermák mi na první schůzce na rovinu řekl jak se věci mají. Řekl mi, že panely co mám na střeše jsou nekvalitním výrobkem od společnosti, která právě pro svou politiku špatné kvality zkrachovala a tyhle panely jsou tak časovaná bomba na mém domě, a může se stát, že mi i zapálí barák. Bylo to dost drsné tohle na rovinu slyšet.

Dnes jsem rád, že ke mně byl pan Čermák zcela upřímný. Jeho firma mi vyměnila všechny panely. Dostal jsem na materiál i práci 20 let záruku a nemusel jsem mít žádné peníze. Vše mi vyřídili. Panely jsou stále jako nové a vyrábí přesně to, co mi pan Čermák slíbil. T-Power se tak zařadil do řady pro mne solidních firem, kterých je bohužel na našem málo.

S pozdravem Jesenský, Domažlice

Firmu Silver Planet mohu vřele doporučit. Profesionálové každým coulem.

Roudenský, Karlovy Vary

Bydlíme na Vysočině v nadmořské výšce, kde je v zimě hodně mlhy. Poslední dobou se stává, že vypadne proud a nejde elektřina. Jsme starší manželé těsně před důchodem a hledáme možnosti jak ušetřit až budeme v důchodu. Hodně lidí nás od panelů na střeše odrazovalo. Od známých jsme se dozvěděli o T-Power. Zavolali jsme do firmy a tam si s námi domluvili schůzku u nás doma na Vysočině. Přijel jejich zástupce, takový mladý člověk, mysleli jsme si, že to bude ztracený čas. Nabídli nám řešení panelů z fotovoltaiky s baterkami. Ale pozor, ten člověk nás během prvních pár otázek přesvědčil, že dokonale svému řemeslu rozumí. Vše si zapsal a s pečlivostí naslouchal našim potřebám. Já chtěla večer číst a manžel se bál aby mu fungovala infra sauna na jeho záda.

Během pár dnů se nám onen mladík ozval a přijel za námi na další schůzku s vypracovaným řešením. Nabídli nám systém který umí využít sluníčko a dovede elektřinu nabít do baterek, navíc když přijde období mlhy a pod tíhou námrazy se přetrhne vedení nám nabídli náhradní zdroj elektřiny.

Cena byla astronomická, ale byly jsme zvědavý. Mladík nám nabídl i financování. Dopadlo to tak, že jsme na 100% svými pány s elektřinou. Zrušili jsme elektrickou přípojku. Zařízení od T-Power funguje jako hodinky a my od prvního měsíce spoříme nemalé peníze.

manželé Růžičkovi, Vysočina

Vaše solární tašky jsou bomba, prosím Vás o nabídku.

Jakub Sklenář, Jilemnice

Dlouho jsme snili o panelech na střechu. Právě jsme dostavěli dům a na panely na střechu jsme neměli. Známí nám doporučili Silver Planet kteří obchodují pod obchodní značkou T-Power jako možné řešení.

Oslovili jsme je a byly jsme zvědavý, co nám nabídnou. Pár minut po našem e-mailu se nám ozval pan Čermák se kterým jsme si domluvili schůzku.

Schůzka dopadla nad naše očekávání velmi dobře. Pan Čermák nám nabídl řešení které nám uspořilo měsíčně skoro dva tisíce a my jsme ještě měli na střeše náš vytoužený systém ze solárních panelů.

Dnes jsme velmi váženými zákazníky T-Power. Jsme s jejich službami velice spokojení a doporučili jsme jejich práci i našim známým. Navíc jako poděkování jsme dostali 15 letý servis zařízení zdarma, to vše jen za naše doporučení.

Bayerovi, Mladá Boleslav

Dobrý den,

v T-Power nám nabídli řešení našich úspor v energiích. Poptávali jsme ohřev vody pomocí panelů.

Nebyly nejlevnější, ale svým profesionálním vystupováním a vysvětlením v čem najdeme úspory nás přesvědčili o jejich kvalitách. Samotná realizace zakázky proběhla nad naše očekávání velmi hladce. Firma dodržela termín montáže a dohodnutou cenu.

Celý proces zakázky jsme absolvovali pod neustálou podporou zkušených lidí od T- Power, kteří nám ve všem byly nápomocni.

Systém nám již plně funguje a brzo budeme mít za sebou roční období od spuštění. Vše zatím funguje dokonale a přesně tak, jak nám firma slíbila.

Jana a Pavel Řezníčkovi Praha

Reference ze zahraničí:

„Už jsem odmítl mnohé topné systémy, když jsem viděl váš systém, okamžitě jsem se pro něj rozhodl – je to špičková výroba“ „!

Bernhad N. / Bayern

Děkuji Vám pane Bayer,

revoluce v FV, zejména na památkově chráněné domy není co dodat, mnoho z těchto úchvatných snímků předneste ve svých přednáškách, nemůže být perfektnější a univerzálnější FV systém.

Wolfgang L. / Rakousko

Dámy a pánové,

na stavebním veletrhu v Eberswalde jsem našel svou sluneční střechu. Ta je přesně taková, jakou jsem si vždycky představoval, zkrátka moderní energie. …

Stephanie T. / Schorfheide

„Vaši střechu, jsme položili asi před měsícem, nádherná demonstrace vkusu.

Vaše sestava nás fascinovala!

Také už jsem měl zájem o mě.

Jsme plni nadšení, jak profesionílní a jednoduché..

Roman S. z Aarburg / Švýcarska

„Zjistili jsme, že je váš systém fotovoltaických tašek velmi přesvědčivý …“

Hans B. od Zeuthen

Minulou sobotu jsem byl schopen řešit tento problém blíže fotovoltaiky ve výcvikovém kurzu vedoucího týmu pro elektrikáře. Kromě toho jsem měl k dispozici celé dopoledne. Proto jsme vybudovali svoji šindelovou střechu. Účastníci byli nadšeni, jak snadno se dá vytvořit střešní systém ….. .

S pozdravem,Roman S.

Quad38 energetická střecha kterou jste instalovali v roce 2012

Vážený pane,

můžete si být jist, že váš systém nám dělá dobře! Doposud odolal všem povětrnostním podmínkám a pilně vyrábí očekávané množství elektrické energie, v závislosti na délce slunečního svitu a intenzitě. Přes strukturální problémy, které jsme měli, ale které v podstatě nelze připsat na váš produkt, velmi spokojeni. A především ten vzhled! Vaše solární tašky stále vypadají docela jinak, a ve výrobě trhají rekordy!

S pozdravem z Bernau, Dr. Frank L.

Dobrý den, dámy a pánové

Myslím, že myšlenka, že, aby se celá střešní krytina nahradila fotovoltaický systém je fantastická.

Do mých 80 jsem snil a dnešním dnem jsem si tento sen splnil a zrealizoval jsem jej.

Prostě super!

Chci, aby jste mi postavili dům s plochou 80 m2 podlahové plochy.

Frank W.

Jedinečný a do detailu propracovaný systém střechy a FV. Krytina je hodně lehká a nezatěžuje střechu. Báječný výrobek.

Wolfgang, Wiena

Chci domluvit konzultaci

Formulář byl odeslán, děkujeme.

T-Power – jdeme svou cestou

T-PowerKontakujte nás a rádi Vám poradíme

V případě dotazů se Vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.