O nás

Našim cílem je přinášet zákazníkům maximální prospěch bez jakýchkoliv kompromisů

Jsme přesvědčeni, že každý klient má právo nakoupit výrobek, který ho maximálně uspokojí bez toho, aby rozuměl do úplného detailu veškerým technickým procesům, které při jeho provozu probíhají.

Naše produkty, které patří mezi technologickou špičku, jsou maximálně autonomní a jednoduché na provoz a údržbu. V našem týmu pracuje řada zkušených odborníků v oblasti fotovoltaiky, ukládání elektrické energie do baterií, vytápění či chytré elektroinstalace.

Každé instalaci solárního systému předchází podrobná analýza stávající situace a potřeb zadavatele (u firemních objeků i domácností). Na základě tohoto rozboru a přesných výpočtů zpracujeme projekt s návrhem řešení na míru danému objektu.

Svým klientům garantujeme, že řešení od T-power bude smysluplně pokrývat jejich vlastní spotřebu. Získají tím kvalitní technologický systém s bezproblémovým provozem a dlouhou životností

Společnost T-Power s.r.o. je jediný český obchodní zástupce společnosti SolteQ, německého výrobce fotovoltaických střešních tašek a fasádních obkladů. Za solární střešní tašku SolteQ jsme na veletrhu ForArch 2018 obdrželi prestižní ocenění Grand Prix.Představení T-power

zdroj: TVarchitect.com

Reportáž o solárních střešních taškách

zdroj: TVarchitect.com

Reportáž na ČT

zdroj: Česká televize

Solární přístřešek na auto

zdroj: TVbydleni.cz

Krátká reportáž z veletrhu

zdroj: TVarchitect.com