O nás - T-Power.cz

O nás

T-Power svůj svět, svou cestou.

Jsme kolektiv lidí kteří vnímají obnovitelné zroje  jako poslání a koníčka.

Všichni jsme odborníci na svých místech. Naše nové kolegy si vybíráme velmi pečlivě a dbáme na odborné znalosti a předchozí reference. Tím jsme schopni zákazníkovi nabídnout tu nejvyšší kvalitu služeb a prvotřídní servis. Nabízíme Vám naše služby v každém regionu České a Slovenské republiky. Postupně se rozšiřujeme do všech krajů Česka, Moravy a Slovenska. Kontakty na jednotlivé odborníky naleznete zde. Vzhledem k tomu, že se trh s Fotovoltaikou neustále vyvíjí a zdokonaluje. Snažíme se i my neustále zlepšovat a být lepší a lepší. Pravidelně se školíme a dbáme na svou připravenost v oblasti. Stali jsme se servisním partnerem Fronius, tepelných čerpadel NIBE a Dražických bojlerů. Jako kolektiv vždy dbáme,  aby zákazník dostal to nejlepší osvědčené řešení co trh nabízí. Naše péče o zákazníka začíná již v době, kdy nás zákazník osloví. Pak následuje proces energetického auditu, cenová nabídka, forma financování projektu, projekt systému, montáž a realizace navrženého systému, uvedení do provozu, kontrola a monitoring 24/7, údržba a servis systému. Tím vším našeho zákazníka provedeme a se vším mu pomůžeme. Nikdy od nás nečekejte jednotná všeobecná řešení a ceny všeobecně sestavených balíčků na našich stránkách. Neděláme všeobecné poradenství a neprodáváme panely. My Vám navrhneme Váš systém na míru podle Vašich potřeb tak, aby Vám přinášel očekávané úspory. Každý systém od nás je originál řešení pouze pro Vás. Náš systém nebude nikdy stejný systém jako má soused. Jestli chcete balíčkové řešení jste na špatných stránkách.

Jsme T-Power, jdeme svou cestou.

Máme vlastní velmi přísná kritéria na výběr dodavatelů. Jejich výrobky používáme do našich systémů. Obchodní podmínky Jak vybíráme naše dodavatele Co Vám nabídneme za služby:

Co Vám umíme udělat:

Pro naši činnost máme veškerá platná oprávnění. Jako jedna z zatím mála firem splňujeme nařízení vlády o způsobilosti pro montáže Fv systémů. Osvědčení o zkoušce montér fotovoltaických systémů

FV Expert certifikát

Fotovoltaický Expert certifikát

Certifikát CFA_2017

Fronius service partner

Fronius service partner

Certifikovaný poradce v oblasti.

Certifikát NIBE

Chci domluvit konzultaci

Formulář byl odeslán, děkujeme.Kontakujte nás a rádi Vám poradíme

V případě dotazů se Vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.