OSTATNÍ TECHNOLOGIE

VĚTRNÁ ELEKTRÁRNA

Technologie větrné elektrárny umožňuje výrobu energie po celý den. Vyplatí se v místech s vyšší intenzitou pohybu vzduchu, kde slouží jako doplnění FV výrobny elektrické energie. V závislosti na místě instalace dokáže větrná elektrárna vyrobit až trojnásobek energie, kterou byste při stejném instalovaném výkonu získali z FV panelů. Instalujeme pouze malé VE - max. výška stožáru 10m, průměr rotoru max. 7,2m a instalovaný výkon od 3 do 10 kW. Stavba VE podléhá stavebnímu zákonu a vyžaduje rozhodnutí o umístění stavby.

KOGENERAČNÍ JEDNOTKY

Kogenerační jednotky tvoří soustrojí motor-generátor: spalováním zemního plynu dochází k synchronnímu roztáčení motoru a výrobě elektrické energie. Zároveň vzniká teplo, které lze využít pro natápění technologií, ohřev TUV či vytápění objektu. Varianta trigenerace navíc vyrábí chlad skrze absorpční chladící jednotku. Používá se tam, kde je vyšší požadavek na chlazení nebo výrobu technologického chladu. Druhy provozu KJ a jejich možné kombinace vám rádi osvětlíme a předvedeme, abyste si pro svůj provoz mohli vybrat optimální variantu.

S.A.W.E.R.

Systém S.A.W.E.R. (solar-air-water-energy-resources) vyrábí vodu ze vzduchu a využívá přitom solární energii. Takto vyrobená destilovaná voda se dá lépe uchovávat. Aby se z ní stala voda pitná, je třeba ji upravit mineralizační jednotkou. Přidáním žádoucích živin z ní lze získat také vodu určenou např. k závlaze rostlin. Technologie systému S.A.W.E.R. je uzpůsobena k využití v horkých a velmi suchých klimatických podmínkách (pouště), kde často chybí nejen zdroje vody, ale i jakákoliv infrastruktura.

Máte zájem o bližší informace? Napište nám.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Další technologie

Kontaktujte nás pro více informací

Zelená linka

+420 800 164 165

Volejte v pracovní dny od 9:00 do 17:00.