Financování - T-Power.cz

Financování

Začněte šetřit energii bez počátečních nákladů na Solární fotovoltaický systém. Šetříte a zároveň spoříte vaše finanční prostředky již od prvního dne.

Hotovost

Leasing

Úvěr

Solární nájem

Počáteční náklady na financování NE NE NE NE
Vlastník Vy Leas společnost Vy T-Power
Úročení
Měsíční platby Žádné platba měsíční platba měsíční platba měsíční
Výrobní záruka
Monitoring pomocí mobilní aplikace
Výrobní záruka střešního systému
Doba splácení NE max. 60 měs. max.276 měs. max.240 měs.

 

 

Vysvětlení tabulky: možnosti platby a způsoby, jak zaplatit

Možnost 1: Hotovost

Koupíte solární Fotovoltaický systém plně za vlastní finanční prostředky a vlastníte energii od prvního dne. Systém Vám patří a vztahuje se na něj Nová zelená úsporám s dotací max. 155 000,.Naše síla je v účinnosti a jednoduchosti.T-Power Vám umožní přechod na solární systém snadno a efektivně. Náš tým se Vám postará o každou fázi Vašeho projektu. Vhodné pro fyzické osoby nepodnikatele, OSVČ, firmy s.r.o., a.s.

MOŽNOST 2: Finanční a Operativní Leasing

Získáte nízkou, pevnou měsíční platbu s předvídatelnými náklady a konzistentními úsporami. Plně odečitatelné na daních. Máte možnost splácení od 12- 60 měsíců. Pokryjeme Vám naší činností energetický audit, cenovou nabídku, financování projektu, montáž, monitoring 24/7 a záruku. Naše síla je v účinnosti a jednoduchosti. T-Power Vám umožní přechod na solární systém snadno a efektivně. Náš tým se Vám postará o každou fázi Vašeho projektu od nabídky  včetně financování až po Vaše maximálné úspory. Vhodné pro OSVČ, firmy s.r.o.,a.s.

Možnost 3: Úvěr

Máte možnost investovat do nákladů na systém pomocí úvěru a ušetříte tak v průběhu času. Splácíte postupně malými fixními splátkami. S naším úvěrem snížíte Vaše měsíční platby na polovinu. Máte možnost splácet max. 276 měsíců. Systém vám patří a vztahuje se na něho Nová zelená úsporám s dotací max 155 000,.Pokryjeme Vám naší činností energetický audit, cenovou nabídku, financování projektu, montáž, monitoring 24/7 a záruku. Naše síla je v účinnosti a jednoduchosti. T-Power Vám umožní přechod na solární systém snadno a efektivně. Náš tým se Vám postará o každou fázi Vašeho projektu od nabídky včetně financování až po Vaše maximálné úspory.Vhodné pro fyzické osoby nepodnikatele, OSVČ, firmy s.r.o., a.s.

MOŽNOST 4: Solární nájem

Platíte pouze za energii vyrobenou každý měsíc. Zařízení je vlastnictvím T-Power. Doba trvání smlouvy 240 měsíců s možností prodloužení. Pokryjeme Vám naší činností energetický audit, montáž, monitoring 24/7 .Zařízení je vlastnictvím T-Power který provádí servis a údržbu po celou dobu nájemního vztahu.  Naše síla je v účinnosti a jednoduchosti. T-Power Vám umožní přechod na solární systém snadno a efektivně. Náš tým se Vám postará o každou fázi Vašeho projektu, až po Vaše maximálné úspory. Vhodné pro fyzické osoby nepodnikatele, OSVČ, firmy s.r.o., a.s.

T-POWER svůj svět, svou cestou.

T-Power

Získejte kontrolu nad svými náklady na energii a ušetřete na měsíčním vyúčtování a zároveň bude naše země lepší a čisté místo pomocí obnovitelné energie. Zanecháme čisté prostředí pro naše děti.

Chci domluvit konzultaci

Formulář byl odeslán, děkujeme.Kontakujte nás a rádi Vám poradíme

V případě dotazů se Vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.