Vše nejlepší do nového ruku 2019 Vám všem přeje T-Power - T-Power.cz

Vše nejlepší do nového ruku 2019 Vám všem přeje T-Power

Rok 2018 byl pro nás všechny v T-Power velmi úspěšný. Zvládli jsme mnoho důležitých kroků a zakázek.

Začali jsme vystavovat naše systémy a technologie na známých výstavách. Na výstavě FOR ARCH 2018 jsme vyhráli s naší solární taškou BIBER 500 hlavní cenu soutěže GRAND PRIX 2018.

Začali jsme našim zákazníkům nabízet jedinečný výrobek AERS který je unikátní v tom, že se jedná o rize český výrobek a který svým provedením připomíná ledničku. Zákazník zde obdrží jedinečný Asymetrický střídač který dokáže reagovat na potřebu domácnosti a dokáže dle požadyvku přesunout výkon od 0 do 100 % na fázi. Součástí tohoto řešení je i baterie o kapacitě 9,6 kWh tvořená bateriemi třídy 3C které zvládnou výkonově 100 A proudu.

Běžně se stává, že naši první zákazníci sami vidí ty nové technologie které neustále vymýšlíme pro naše zákazníky a žádají nás o aktualizace jejich systémů a zařízení.

Jsme vděčni za naše zákazníky kteří nás svými požadavky neustále posouvají dále kupředu a my tak neustále své systémy vylepšujeme a zdokonalujeme. Naši zákazníci vždy dostávají tu nejlepší kvalitu z trhu. Vždy ty nejvýkonnější technologie.

V roce 2019 nás čeká mnoho práce a jistě se setkáme s mnoha Vámi, kteří ještě nejste našimi zákazníky.

Čeká nás stavba našeho nového Showroomu na který se budete moci těšit v Prachaticích. Zde Vám předvedeme jak všechny naše technologie skvěle pracují. Budete zde mít možnost vidět naší solární fasádu a mnoho dalších novinek kterými Vás doslova nadchneme.

Velmi chci Vám všem kteří jste nás v roce 2018 podporovali jako zákazníci, obchodní partneři nebo fanoušci poděkovat a popřát Vám mnoho krásných chvil v roce 2019.

T-Power – jdeme svou cestouKontakujte nás a rádi Vám poradíme

V případě dotazů se Vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.