T-Power spustil další Back Up v České republice - T-Power.cz

T-Power spustil další Back Up v České republice

konstrukce jih

konstrukce jih

V minulém týdnu jsme pomohli dalšímu provozu stát se nezávislým na dodávkách a fungování sítě. Toto zařízení jsme spustili u Pardubic a jeho majitel se tak stal jedním z mála, které již neohrozí výpadek el. energie.

Tento systém byl specifický v tom, že se jednalo o provoz, kde výpadek el. energie dokázal způsobit velké ekonomické ztráty. Navíc světová orientace provozu nebyla úplně optimální. Z tohoto důvodu naši projektanti museli symulacemi zjistit umístění panelů tak, aby přinášeli co největší zisky ve výrobě el. energie.

konstrukce Jih 2

konstrukce Jih 2

Srdcem tohoto zařízení jsou baterie s výkonem 200 Ah a ostrovní měnič který se pomocí speciálního počítače stará o neustálé nabití baterií které jsou neustále připraveny vykrýt výpadek el. energie.

Celé zařízení pracuje tak, že při výpadku el. energie se okamžitě informace o tomto výpadku dostane přes počítač do ostrovního měniče který okamžitě během pár sekund celý objekt přepojí na záložní zdroj v bateriích.

Back Up T-power

Back Up T-power

Tento stav trvá do doby než se v síti opět objeví napětí, nebo do kapacity baterií. Po zjištěné přítomnosti napětí počítač vyhodnotí správnost parametrů sítě a když je vše v pořádku, opět objekt sám automaticky napojí na síť

K tomuto zařízení se připojovala i Nabíjecí stanice pro elektromobil jako zdroj energie pro elektromobil.

nabíjecí stanice emH1 od ABL

nabíjecí stanice emH1 od ABL

Celé toto zařízení je naprosto automatické a majitel se o něj nemusí vůbec starat. Jestli chcete i Vy se stát pány své energie a času, kontaktujte nás.

 Kontakujte nás a rádi Vám poradíme

V případě dotazů se Vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.