Jak vybíráme naše dodavatele - T-Power.cz

Jak vybíráme naše dodavatele

Spolupracujeme pouze se špičkovými a léty prověřenými výrobci

Jak vybíráme a dohlížíme na naše dodavatele.

UPOZORNĚNÍ –  Žádné naše prodávané ani montované zboží nepochází z východu. Všechny námi nabízené produkty se vyrábějí v České republice nebo zemích západní EU.

Držíme se hesla kvalitního produktu s jedinečným záručním i pozáručním servisem.

Najdeme ty  nejlepší dodavatele u nás a v zemích západní EU. Pak je požádáme, aby byly ještě lepší.

Cestujeme široko daleko, abychom se ujistili, že zařízení, které skončí na vaší domácnosti je té nejvyšší průmyslové kvality.

Ve skutečnosti máme najeto mnoho kilometrů v tomto testování a prověřování více než u 100 dodavatelů v místech, jako je Česko, Slovensko, Německo, Rakousko, Holandsko, Švédsko, Finsko, Francie, Belgie, Velká Británie.

Když je vybrán dodavatel, je to jen začátek tvrdé práce. Setkávání se a udržování všeho na nejvyšší specifikaci je během na dlouhou a náročnou trať.

Zde je pohled jak vybíráme špičkové dodavatele kvalifikačním programem:

PŮVODNÍ DODAVATEL, JEHO VÝROBA, PRŮBĚŽNÁ KVALIFIKACE, DOZOR, SPOLEHLIVOST A ZKOUŠKY.

  1. Kvalifikace dodavatelů

Předtím, než jsme se rozhodli pro naše dodavatele, tak jsme kontrolovali každý jednotlivý závod-často vícekrát. Dodavatelé musí prokázat, že mohou vyrábět produkty, které splňují naše pokročilé specifikace a požadavky na kvalitu. Oni také musí projít sítem továrního auditu a spolehlivosti testů provedených námi a nezávislých laboratořích třetích stran které sami vybíráme. Tento kvalifikační proces může trvat i několik let.

2.    Dohled nad výrobou

Jsme přesvědčeni, že úspěch je v detailech, takže pokračujeme v návštěvě našich dodavatelů po jejich vybrání. T-Power a auditoři třetích stran společně provádějí pravidelné kontroly řízení a tovární kontroly, které zjišťují jak se našim dodavatelům daří plnit naše vysoké standardy kvality.

3.   PROBÍHAJÍCÍ testy spolehlivosti  a ZKOUŠKY

Abychom se ujistili, že naši dodavatelé i nadále v souladu s našimi původními kvalifikacemi a podle našich kvalitativních kritérií, provádí průběžné zajišťování kvality a testování spolehlivosti v různých laboratořích třetích stran. Jako součást našeho programu špičkové spolehlivosti, děláme rozsáhlé testy na náhodně vybraných panelech od každého dodavatele každý měsíc.

Můžeme Vás ujistit, že naše panely jsou NEJLEPŠÍ.

Naše panely jsou určeny pro přežít nejhorší bouře za posledních staletí.

Jistě existují průmyslové standardy, ale my vidíme tyto standarty jako pouhý výchozí bod. Chceme, aby naše panely,byly připraveny pro teploty extrémnější než teploty v těch nejextrémnějších místech na Zemi. V případě sněžení, které Váhou ničí většinu panelů. Proti vlhkosti, která je v džunglích planety. A větry tak silné, že jsou pouze každých 700 let.

TESTUJEME, zlepšujeme, a to neustále opakujeme.

Snažíme se aby každý výrobek který se nepodaří , neskončil na vašem domě. Každá složka prochází přísným testováním, která simuluje podmínky v reálném světě.

Jakmile je výrobek dostane svou pečeť, budeme i nadále měsíčně testovat spolehlivosti, abychom se ujistili, že nejsou ve výrobním procesu žádné závady.

  Naše dynamická zkouška mechanické zatížení simuluje síly silnými větry a husté sněžení.

Jak  Vám zaručíme požadovaný invertor.

Není to jen NEJLEPŠÍ MĚNIČ na Zemi, ale ten nejlepší pro Váš domov.

Naše střídače jsou postaveny tak odolně jako naše panely. Každý z nich má pro splnění norem T-Power, které jsou čtyřikrát vyšší než požadavky průmyslu, takže mohou napájet i to to nejhorší, co matka příroda a elektrická síť přivede na cestu, včetně extrémních zátěží elektrického proudu.

SPRÁVNÝ MĚNIČ pro vaše potřeby.

Nabídek nejlepších měničů není nikdy dost. Náš tým odborných konstruktérů se neustále zkouškami ujišťuje, že stále nabízíme absolutně nejlepší měnič pro vaše konkrétní potřeby.

Ostatní solární společnosti se mohou snažit prodat zákazníkům drahé MĚNIČE, které nejsou tou pravou volbou pro drtivou většinu domácností. Ve většině případů nezvyšují produkci energie a zvyšují náklady na elektrickou energii. My dokážeme přizpůsobit náš systém založený na jedinečné vlastnosti vašeho domova, takže získáte výkon, který potřebujete za nejlepší hodnotu.

Jsou chvíle, kdy panel po optimalizaci umožní majiteli domu, vyrábět více elektřiny za nižší cenu, stejně jako v případě, že domov má složitou střechu s malými střešními rovinami, které čelí různým směrům. Je to všechno o tom, co je pro vás nejlepší.

Námi prováděné TESTY a jejich zhodnocení.

Testujeme, testujeme a zkoušíme některé další, které výrazně přesahují průmyslové standardy, abychom se ujistili, že naše zařízení jsou připravena na cokoliv. Ve skutečnosti jsme umožnili degradaci jen pouhým 2-3% v našich panelových testech namísto standardního 5%, což je důvod, proč naše panely vydrží déle.

Tepelné cyklování 600 cyklů

Schopnost přežít v extrémních teplotách

Naše podléhající panely na extrémních teplotních výkyvů na trojnásobek počtu cyklů.

Vlhké teplo 2000 hodin

Schopnost odolávat vlhkosti vzduchu

Vystavíme panely vlhkosti vyšší než je běžné v tropických oblastech v létě a dvakrát tak dlouho, jak je požadováno.2000,1000

Průmysl standardní test 85% relativní vlhkost @ 85 ° C

Zkoušky Měniče

Vysokoteplotní provozní pás Nízkoteplotní provozní zaujatost Vlhké teplo pod přítlakem

Solný sprej

Expozice pole a provozování pasivní tepelné cyklování Aktivní teplotní cyklování Vlhkost zmrazit na kole pod vlivem mechanických vibrací

zemní obloukový zkrat AC zkratu

Chování při tmavém místě

  – 40 ° C

 + 85 ° C

Výrobní standard

Výkyvy teplot od -40 ° C do + 85 ° C

Zkoušky panelů

degradaci světlem indukované Tepelné cyklování

vlhké teplo

Vlhkost vzduchu

Dynamické mechanické zatížení, Statické mechanické zatížení, Potenciál-indukované degradaci

Solný sprej

Incident úhel modifikace Flash a expozice elektroluminiscenčního pole

Vysoký potenciál

cykly

hodiny

T-Power – jdeme svou cestou

Chci domluvit konzultaci

Formulář byl odeslán, děkujeme.Kontakujte nás a rádi Vám poradíme

V případě dotazů se Vám budou naši odborníci rádi věnovat.

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.