Fotovoltaika

Kompletní řešení na míru

Náš tým T-Power má rozsáhlé zkušenosti. Můžete si být jisti, že jste
v dobrých rukou.

Termíny

Chcete rychlý a pružný návrhu projektu? T-Power používá jednoduchý mechanismus, který spočítá cenu řešení i výši úspor a navrhne financování. Montujeme pouze zařízení vyrobená v zemích západní Evropy. Dodací lhůty jsou krátké, záruky naopak dlouhé. Nepodceňujeme kontrolu ani údržbu elektráren a pravidelně je provádíme. Naše systémy jsou spolehlivé, stejně tak náš tým: dáme vám pevný termín instalace a ten dodržíme.

Průběh instalace

Rozhodli jste se pro energetickou soběstačnost své domácnosti nebo firmy? Pojďme se sejít: na základě energetických potřeb a architektonických vlastností vašeho domu navrhneme řešení na míru. Jedině takové má smysl a přinese vám stoprocentní finanční nezávislost, samostatnost a nemalé úspory. Zhotovíme návrh projektu, spočítáme cenu a výši úspor, nastíníme možnosti financování, pomůžeme se žádostí o dotace a pak už se vrhneme na realizaci projektu. Montáží FVE to však nekončí - zajišťujeme následnou kontrolu zařízení i jeho údržbu. Náš tým T-Power má rozsáhlé zkušenosti. Můžete si být jisti, že jste v dobrých rukou.

Bezpečnost

Fotovoltaické systémy, které montujeme, obsahují bezpečnostní prvky, které chrání zdraví a majetek našich zákazníků. Bezpečnostní STOP tlačítko (BFA - Breaking Fire Alarm) v případě nouze nebo požáru vaši FVE odstaví a tím elektrárna ztratí napětí. FV systém lze snadno vypnout a znovu spustit také pro účely údržby, a to ručně, automaticky anebo na dálku pomocí mobilního telefonu. Systém BFA zároveň brání vzniku nechtěného oblouku a chrání vás tak před úrazem elektrickým proudem. Pro ochranu majetku obsahují naše FV elektrárny systém DSS, který zabraňuje krádeži či poškození modulů. Abyste mohli klidně spát, T-Power monitoruje vaše systémy 24 hodin denně.

Měniče

Každou elektrárnu navrhujeme ve speciálním plánovacím a výpočtovém programu. S jeho pomocí dokážeme navrhnout a určit maximální možné zisky ze slunce, jejich směr a energetický význam. Používáme pouze taková řešení, která z plánovacího programu vyšla jako nejlepší varianta na daný objekt. Zároveň propočítáme typ a výkon optimálního měniče včetně jeho účinnosti a komponentů pro konkrétní elektrárnu. Žádná elektrárna není stejná. I ta vaše bude jiná, jedinečná.

Časté chyby

Když rozhoduje cena

Takové elektrárny mají malou životnost a téměř nulovou návratnost.

Jedno nebo dvoufázové FVE

Spotřeba domu není rovnoměrně rozložena, přetěžuje se jedna nebo obě fáze a nikdy není zálohován celý dům.

Volba střídače

Symetrický nebo asymetrický střídač je úplně jedno, protože špatné nastavení využití energie již v neosobním projektu není ve výrobě střídače, ale je ve správném nastavení zužitkování energie.

Podcenění kapacity a tuhosti baterií

Velké požadavky na výkony běžných baterií rapidně zkracují jejich životnost.

Předpřipravená balíčková řešení FVE

Elektrárny, které nejsou vyrobeny přesně podle potřeb a parametrů daného objektu, nikdy nepřinesou úspory a nezajistí energetickou soběstačnost.

Kontaktujte nás pro více informací

ADRESA společnosti

T-Power
Nádražní 1188
Prachatice
38301

E-mail

Napište nám, odpovídáme do druhého dne.

Zelená linka

+420 800 164 165

Volejte v pracovní dny od 9:00 do 17:00.

O společnosti

Sídlo

Silver Planet s.r.o.
Nádražní 1188,
Prachatice 38301
ICO: 03541690
DIC: CZ03541690

Sledujte nás